Letem čokosvětem

Letem čokosvětem

3399 Kč

  3 - 3,5 hodiny

Na tomto kurzu se zamilujete do čokolády! Za tři a půl hodiny stihnete toho opravdu hodně: prohlídku muzea čokolády s průvodcem, ukázku výroby belgických pralinek, výrobu vlastní čokolády, psaní čokoládou, temperování čokolády a výrobu jednoduchých pralinek. Taky vám ukážeme, jak na efektní čokoládové ozdoby, které využijte například na zdobení dortů, ovocných pohárů nebo jiných luxusních dezertů.

Nejprve vás seznámíme s historií a současností čokolády, a dozvíte se něco o kakaovníku a jeho pěstování. Poté uvidíte ukázku výroby pravých belgických pralinek, kterou předvede profesionální čokolatiér. A pak už to bude na vás. Vyrobíte si čokoládovou ganáž, ze které si vyrobíte vlastní pralinky. Obalíte je v čokoládě a nazdobíte. Naučíme vás temperovat čokoládu a vysvětlíme vám, proč je to důležité. Vyzkoušíte si malování a psaní čokoládou, které je jednodušší, než myslíte. Ukážeme vám, jak jednoduše pomocí cukrářského sáčku vyrobit čokoládové ozdoby jak od profesionálního cukráře.  Vyrobíte si několik čokoládových tabulek, které si nazdobíte a dochutíte podle své fantazie.  

 

Pro koho je kurz určen?

Kurz je určen pro každého, komu chutná čokoláda. Přijďte třeba s kamarádkou strávit příjemný večer v inspirujícím prostředí a ve společnosti stejně naladěných lidí. Nebo kupte mamince čokoládový kurz pro radost. Nemusíte mít žádné cukrářské zkušenosti, můžete být úplný začátečník. Všechno vám trpělivě vysvětlíme a ukážeme. Jediné riziko kurzu spočívá v tom, že propadnete čokoládě a budete chtít víc…  

 

Co si odnesete sebou domů?

- vámi vyrobené čokoládové výrobky

- praktické základy pro samostatnou práci s čokoládou a skvělý čokoládový zážitek

- 15% slevu v našem čokoládovém obchodě 

Řekli o nás - kurzy

Nelituji ani vteřiny, kterou jsem věnovala tomuto kurzu. Byl to příjemný oddych při rodičovské. Jen škoda, že to uteklo tak rychle :)

Ivana

Kurz byl perfektní, odcházela jsem nadšená. Jen tak dál!!! Děkuji.

Michaela

Jen tak dál! :-)

Tomáš

 

Online rezervace

Letem čokosvětem

Dostupné termíny

datum volná místa  

Osobní údaje

 
 

Online nákup

Letem čokosvětem

Dostupné termíny

datum volná místa  

Fakturační údaje

Máte slevový kód? Sleva bude odečtena při přesměrování do plateb. brány.

Celková cena: 3399 Kč

 
 

Dárkový poukaz

Letem čokosvětem

Fakturační údaje

Vzhled dárkového poukazu (náhled dárkových poukazů) *


 

Máte slevový kód? Sleva bude odečtena při přesměrování do plateb. brány.

Celková cena: 3399 Kč

 

Děkujeme

Vaše objednávka byla odeslána.