Choco Story - O kurzech
O kurzech

Staňte se chocolatierem za jeden den

Jak kurz probíhá?

Váš večer začne uvolněním u welcome drinku a posléze navštěvou Muzea čokolády Choco-Story s průvodcem, od kterého se dozvíte základní informace o historii čokolády. Poté si pod vedením Chocolatiérů připravíte čokoládové ganáže - náplně pralinek. Když se budou ganáže chladit, naučíte se připravovat čokoládové ozdoby a psát s čokoládou. Součástí kurzu je i seznámení s temperováním čokolády, tento krok je klíčový k výrobě vlastních čokoládových tabulek. Nakonec si vytvoříte vlastní pralinky a také je nazdobíte.

Pro koho je kurz určen?

Kurz je určen pro všechny milovníky čokolády. Nemusíte mít žádné zkušenosti, stačí jen nadšení a to ostatní Vás naučíme. Kurzy budou probíhat ve skupinách, maximálně o 12ti účastnících. Kurzy jsou vhodné od věku 16ti let. Čokoládové kurzy jsou i vhodné pro firemní teambuldingy nebo setkání.

Kdy kurzy probíhají a jak dlouho trvají?

Kurzy probíhají vždy od 18:30 hodin v Muzeu čokolády Choco-Story v Celetné ulici v Praze. Příchod doporučujeme mezi 18:15 - 18:30. V případě objednávky celého kurzu firmou nebo skupinou, se dá domluvit individuální termín. Kurz trvá 3-3,5 hodiny.

Cena kurzu je 2 500 Kč za osobu Rezervace

Muzeum čokolády Choco Story Praha

Muzeum čokolády Choco-Story je v Praze od roku 2008. Patří do rodiny muzeí Choco Story s pobočkami v Belgii, Francii a Mexiku. Svojí unikátní soukromou sbírkou je naprosto jedinečné a nemá v České republice obdoby.

Více o muzeu